fbpx

Dieta Mama

Dieta Mama

1800 / 2000 / 2200 / 2500 kcal
cena już od: 62 zł / dzień

Dieta MAMA to dieta przeznaczona dla kobiet w ciąży lub w okresie laktacji. Jadłospis skomponowany jest tak, aby dostarczyć przyszłej mamie i dziecku wszystkich składników odżywczych, jakich potrzebują w tym szczególnym okresie.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twojego maluszka w diecie wykluczamy surowe mięsa i  ryby, surowe jaja, produkty z mleka niepasteryzowanego oraz kiełki.

Dieta MAMA jest także z całą pewnością ogromnym ułatwieniem dla świeżo upieczonych mam, którym ze względu na ilość codziennych zajęć trudno znaleźć czas na zakupy oraz gotowanie pełnowartościowych posiłków!

Cennik zdrowo zrobionej diety Mama

KalorycznośćDzień próbny1 – 9 dni10 – 14 dni15 – 19 dniod 20 dni
180049,965646362
200050,966656463
220051,968676665
250054,9071706968

ZAMÓW DZIEŃ PRÓBNY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ PROSTO POD DRZWI!

DIETA MAMA, CZYLI CATERING DIETETYCZNY DLA MAM

Okres ciąży czy ten po urodzeniu dziecka to szczególny czas dla wszystkich mam. Zapotrzebowanie na wysokiej jakości składniki, smaczne i zdrowe potrawy to coś, co świetnie sprawdza się w przypadku diety dla mamy. Wybranie posiłków, które idealnie sprawdzą się jako catering dla mam karmiących, to gwarancja zadowolenia, spokój i pewność, że przygotowane dania z pewnością będą znakomite i służyły nie tylko mamie, ale także dziecku – zarówno w przypadku, gdy jest ono jeszcze w brzuchu mamy, jak i po urodzeniu, gdy jest karmione piersią. Dieta mama jest dobrym wyborem zarówno w przypadku, gdy szukamy cateringu dla kobiet w ciąży, jak i cateringu dla mam karmiących.

Catering dietetyczny dla mam to znakomity wybór, pozwalający zadbać o najlepszej jakości dania, przygotowywane przez profesjonalistów. To szczególnie ważne, by zapomnieć na chwilę o przygotowywaniu posiłków, a mieć gwarancję ich doskonałego smaku i zdrowia.

CATERING DLA KOBIET W CIĄŻY – DLACZEGO JEST WAŻNY?

Catering dla kobiet w ciąży musi być przygotowywany z pasją i przez profesjonalistów – ten szczególny okres wymaga wyjątkowej pielęgnacji, przede wszystkim biorąc pod uwagę codzienne posiłki. Powinny one być zbilansowane i zróżnicowane oraz dostarczać jak najwięcej wartości odżywczych, ale i smakowych – w końcu dobre jedzenie to smaczne jedzenie. Zdrowo Zrobione przygotowuje doskonałe dania sprawiając, że catering dla kobiet w ciąży czy dieta pudełkowa dla mam karmiących są niezwykle popularne i znakomicie łączą w sobie smak i zdrowie. To ważne, aby posiłki były przygotowywane przez profesjonalistów, którzy dobrze wiedzą, jak zadbać o kobietę i jej dziecko w tym wyjątkowym okresie. Catering dla kobiet w ciąży daje gwarancję Twojego zadowolenia.

CATERING DLA MAM KARMIĄCYCH, WARSZAWA I OKOLICE

Wybrany catering dla mam karmiących w Warszawie i okolicach jest gwarancją spokoju i możliwością skupienia się na innych rzeczach niż przygotowywanie posiłku. To mniej czasu spędzonego na zakupach i mniej stresu, związanego z bieganiną po sklepach, myśleniem nad posiłkami i szukaniem pomysłu na nich. Catering dla mam karmiących to pewność, gwarancja i spokój – tak potrzebne w szczególnym okresie po urodzeniu dziecka. Dieta składa się wyłącznie z pełnowartościowych produktów, a dla bezpieczeństwa wykluczone z niej są surowe mięsa i ryby, surowe jaja oraz kiełki i produkty z niepasteryzowanego mleka. Specjaliści ze Zdrowo Zrobione dobrze wiedzą, jak przygotować catering dla mam karmiących w taki sposób, by zaskakiwał on smakiem i kompozycją, jednocześnie dostarczając niezbędnych mikroelementów i składników odżywczych mamie oraz jej dziecku.

DIETA PUDEŁKOWA DLA MAM KARMIĄCYCH W WARSZAWIE I OKOLICACH

Wybór odpowiedniej diety pudełkowej dla mam karmiących w Warszawie i okolicach daje gwarancję spokoju podczas codziennych czynności. Świeżo upieczona mama nie musi skupiać się na przygotowywaniu posiłków i szukaniu na nich pomysłów – catering dietetyczny dla mam będzie czekał pod drzwiami – wystarczy go podgrzać i rozkoszować się smakiem doskonałych dań, dostarczających wiele cennych składników odżywczych.

Profesjonalna dieta pudełkowa dla mam karmiących zapewnia spokój i komfort. W Zdrowo Zrobione wiemy, dlaczego jest to dla Ciebie ważne – dieta może zostać dopasowana do Twoich potrzeb, a z każdym pytaniem czy wątpliwością możesz zgłosić się do dietetyka, który pozostaje do Twojej dyspozycji przez cały okres trwania diety. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie – dlatego dieta pudełkowa dla mam karmiących jest Zdrowo Zrobiona.