fbpx

Dieta Sirt

Dieta Sirt

Dieta SIRT jest zalecana osobom, które chcą zmniejszyć swoją masę ciała, a jednocześnie odmłodzić swój organizm. Dieta została opracowana przez dwóch ekspertów w dziedzinie żywienia Aidana Gogginsa i Glena Mattena. Główne założenie polega na włączeniu do diety produktów bogatych w substancje, które pełnią funkcję aktywatorów sirtuin.

Sirtuiny są grupą białek, które mają korzystny wpływ na organizm: chronią komórki przed procesami starzenia, przyspieszają redukcję masy ciała i poprawiają samopoczucie.

Diecie SIRT przypisywana jest ogromna zmiana wyglądu Adele, która stosując ją schudła aż 44  kg!

ZDROWO ZROBIONE dietę SIRT dzielimy na 3 etapy:
Etap 1 – 3 dni, 1000 kcal w tym 3 koktajle sirtuinowe oraz 1 posiłek stały,
Etap 2 –  4 dni, 1200 kcal w tym 2 koktajle sirtuinowe oraz 2 posiłki stałe,
Etap 3 – 21 dni, 1500 kcal w tym 1 koktajl sirtuinowy oraz 3 posiłki stałe. 

Diety SIRT nie powinny stosować kobiety w ciąży lub karmiące piersią, dzieci oraz osoby cierpiące na choroby przewlekłe i przyjmujące leki mogące wejść w interakcje z polifenolami – w tym przypadku wymagana jest konsultacja z lekarzem.

Cennik zdrowo zrobionej diety SIRT

KalorycznośćDzień próbny1 – 9 dni10 – 14 dni15 – 19 dniod 20 dni
ETAP 1 – 100063
ETAP 2 – 120065
ETAP 3 – 150068676665

ZAMÓW DZIEŃ PRÓBNY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ PROSTO POD DRZWI!

Dieta to nie tylko pozytywne efekty wagowe, ale także dobre samopoczucie, doskonały smak jedzenia i wiele innych korzyści. Zastanawiacie się czym jest Dieta SIRT i skąd wzięła się w niej popularna piosenkarka Adele? Zobaczcie, jak wygląda ten rodzaj odżywiania i dlaczego stał się tak niezwykle popularny na całym świecie. Wykonaj pierwszy krok do zdrowego ciała i ducha, wybierając Dietę SIRT od Zdrowo Zrobione! Przekonaj się dlaczego warto.

DIETA SIRT – SKĄD SIĘ WZIĘŁA?

Stosowana na co dzień dieta SIRT przynosi zdumiewające efekty, pozwalające zapomnieć o zbędnych kilogramach, przy jednoczesnym zachwycaniu się doskonałymi potrawami i smacznym jedzeniem. Największą popularność zawdzięcza ona popularnej piosenkarce Adele, która ogłosiła światu, że Dieta Sirt pomogła zrzucić jej 40 kilogramów. Od tamtej pory ten rodzaj odżywiania często nazywany jest również – dieta Adele – na cześć wspomnianej piosenkarki. Dieta Sirt opracowana została przez dwie osoby – Aidana Gogginsa i Glena Mattena – ekspertów w dziedzinie żywienia, którzy znaleźli ciekawy sposób na zdrowe odżywianie – łączący smak ze zdrowiem i chudnięciem.

NA CZYM POLEGA DIETA SIRT?

Na czym polega Dieta SIRT? Przede wszystkim na włączeniu do diety produktów, które bogate są w substancje, pełniące funkcję aktywator sirtuin. Wcale nie jest to tak skomplikowane jak brzmi. Sirtuiny to grupa białek, które korzystnie wpływają na pracę całego organizmu. Nie tylko przyspieszają redukcję masy ciała, ale także chronią komórki przed procesem starzenia, a przez to wpływają na zdecydowaną poprawę samopoczucia. Do produktów, wykorzystywanych w diecie SIRT i bogatych w sirtuiny, zaliczamy m.in. czerwoną cebulę, zielone warzywa liściaste, gorzką czekoladę czy truskawki. To oczywiście tylko drobna część składników, z których specjaliści ze Zdrowo Zrobione przygotowują wyjątkowe koktajle sirtuinowe i zapewniają bogatą w wartości Dietę SIRT.

DIETA SIRT A KOKTAJLE SIRTUINOWE

Koktajle Sitrtuinowe, czy też Koktajl SIRT, są często wykorzystywane podczas stosowania diety SIRT. Koktajle sirtuinowe to nic innego jak napoje, które złożone są z najbardziej bogatych w sirtuiny składników. Najczęściej w ich skład wchodzą zielone warzywa liściaste, takie jak jarmuż, rukola, natka pietruszki (duża ilość witaminy C!) czy seler naciowy. Smaczne koktajle stanowią miłe urozmaicenie codziennego pożywienia i idealnie sprawdzają się jako “szybkie drugie śniadanie”. Ponadto dieta pudełkowa SIRT znakomicie wprowadza je do codziennych posiłków, zwłaszcza gdy przygotowana jest przez profesjonalistów, a znakomite właściwości zdrowotne, są także niezwykle smaczne. Taki sok sirtuinowy potrafi mieć naprawdę doskonały smak!

DIETA SIRT – EFEKTY

Dieta SIRT to efekty, o jakie większość osób zabiega, decydując się na wprowadzenie określonych dań i składników do swojego odżywiania. Zatem na jakie efekty zapewnia Dieta SIRT? Dieta SIRT, szczególnie na początku jej stosowania, pozwala na zrzucenie około 3 kilogramów tygodniowo – wiąże się to przede wszystkim uszczupleniem ilości glikogenu i wody w organizmie oraz pozbyciem się zalegających treści jelitowych z przewodu pokarmowego. Efekt spadku jest szczególnie widoczny na początku, gdy dieta jest najbardziej restrykcyjna. Osoby stosujące Dietę SIRT podkreślają, że najlepszym efektem wcale nie jest zrzucenie kilogramów, ale zmniejszenie obrzęków i poprawa samopoczucia.

DIETA SIRT – CATERING

Catering z dietą SIRT to świetny sposób na sprawdzenie, jak spodoba nam się ten rodzaj odżywiania. To także gwarancja, że posiłki będą doskonałe i świetnie przygotowane. Wybierając catering z dietą Adele przekonasz się, skąd wzięła się popularność tego odżywiania i dlaczego catering dietetyczny Diety SIRT jest zachwalany przez wiele osób na całym świecie.