fbpx

Dieta Sport

Dieta Sport

2500 / 3000 / 3500 kcal
cena już od: 66 zł / dzień

Dieta SPORT to idealny wybór dla osób aktywnie uprawiających sport, jak i tych, którzy mają zwiększone zapotrzebowanie kaloryczne.

Pamiętaj, że trening to dopiero połowa sukcesu! Dzięki diecie bogatej w pełnowartościowe białko będziesz mógł osiągać lepsze efekty.

Dodatkowo, dietę SPORT możesz dopasować do swojego planu treningowego, zmieniając jej kaloryczność w zależności od dni treningowych lub tych bez treningowych!

Dieta zawiera zarówno mięso, ryby i owoce morza jak i nasiona roślin strączkowych, produkty mleczne, warzywa i owoce. Odpowiednią podaż węglowodanów zapewniają pełnoziarniste makarony, kasze, ryż.

Cennik zdrowo zrobionej diety Sport

Kaloryczność
Dzień próbny
1 dzień
od 15 dni
od 30 dni

2000

62.9

75

74

73

2500

64.9

80

79

78

3000

68.9

87

86

85

3500

72.9

95

94

93

ZAMÓW DZIEŃ PRÓBNY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ PROSTO POD DRZWI!

DIETA SPORT – CZYM JEST?

Dieta Sport, czy też dieta sportowa, to doskonały wybór dla osób, które uprawiają sport – tak zawodowo, jak i amatorsko. Jest to specjalistyczny rodzaj odżywiania, odpowiadający na zwiększone zapotrzebowanie kaloryczne. Jedną z jej najważniejszych zalet jest możliwość dopasowania Diety Pudełkowej SPORT do swoich potrzeb – zwiększając kaloryczność w dni treningowe, a zmniejszając w dni nietreningowe. To wygodne rozwiązanie, które cenione jest przez wszystkich miłośników trenowania i odpowiedniej, zbilansowanej diety.

Przykładem takiego sposobu odżywiania, może być dieta 3500 kcal, która bogata jest w mięso, ryby i owoce morza oraz nasiona roślin strączkowych, produkty mleczne, warzywa i owoce. W przypadku diety 3500 kcal za odpowiednią ilość węglowodanów odpowiadają pełnoziarniste makarony, kasze i ryż. Dieta 3500 kcal w cateringu dietetycznym to gwarancja doskonałego smaku i różnorodność, a to wszystko dzięki profesjonalistom, którzy wchodzą w skład ekipy Zdrowo Zrobione. Umiejętność łączenia smaków i indywidualne podejście do tworzenia diety pozwalają na zamówienie diety pudełkowej sport, z której będziecie zachwyceni. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na wybór diety 3500 kcal, czy też na inny jej rodzaj.

DIETA SPORTOWA, WARSZAWA, CATERING DIETETYCZNY

Dieta pudełkowa dla sportowców w Warszawie to pewny wybór, umożliwiający spokojne skupienie się na treningu. Odpowiednio dopasowany catering z dietą sportową to nie tylko wyjątkowy smak i zdrowie, ale także odpowiednie podejście do tematu treningu, poprzez dopasowanie składników diety Sport do Twoich potrzeb. Dieta Sport i catering to połączenie, pozwalające przejść na jeszcze wyższy poziom. Nie musisz już skupiać się na przygotowywaniu posiłków, chodzeniu na zakupy i czytaniu etykiet produktów na półkach. Wystarczy, że zajmiesz się treningiem – my, jako catering dietetyczny Zdrowo Zrobione, przygotujemy idealną dietę pudełkową SPORT w Warszawie i okolicach.

DIETA PUDEŁKOWA SPORT W WARSZAWIE I OKOLICACH

Dieta Pudełkowa Sport to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które mają zwiększone potrzeby kaloryczne. Odpowiednio przygotowany sportowy catering dietetyczny jest ciekawym rozwiązaniem, odpowiadającym na potrzeby zarówno sportowców zawodowych, jak i osób trudniących się sportem amatorsko. Dieta bogata jest oczywiście w pełnowartościowe białko, a jej sposób dostawy i możliwość konfigurowania, w zależności od dni treningowych, sprawia, że catering dietetyczny sport w Warszawie jest uniwersalnym i dopasowanym dla wszystkich rozwiązaniem.

Dieta Sport występuje w trzech wartościach kalorycznych – 2500, 3000 i 3500 kcal. W sportowym cateringu dietetycznym Zdrowo Zrobione możesz dopasować ją do swoich potrzeb, rozróżniając dni treningowe i beztreningowe. Ponadto do Twojej dyspozycji pozostaje dietetyczka, z którą możesz konsultować się, przez cały czas trwania diety pudełkowej sport. Przekonaj się, jak w treningach pomoże Ci odpowiednio zbilansowana dieta!

Scroll to Top