fbpx

O nas

Dlaczego my?

Jesteśmy jednym z niewielu cateringów, który został założony przez profesjalnego dietetyka! Zdrowo Zrobione powstało – przede wszystkim – z naszej miłości do gotowania, ale i do świadomego odżywiania oraz zdrowego stylu życia. Nie jesteśmy „fabryką” ale małą, lokalną firmą i gotujemy z zamiłowania, tak jak sami chcielibyśmy jeść! Po prostu kochamy to, co robimy!

Doświadczenie i zgrany zespół

Każde z naszych dań przyrządza nasz doświadczony szef kuchni wraz ze swoim zespołem. Codziennie przygotowują dla Was posiłki, dbając zarówno o smak, jak i wygląd oraz prawidłowy bilans zestawów cateringowych.

Jakość składników naszych diet

Przygotowując diety wybieramy tylko wysokiej jakości produkty, które będą rozpieszczać Twoje kubki smakowe! Zamiast niepotrzebnych konserwantów i sztucznych ulepszaczy – stawiamy na moc naturalnych ziół i przypraw.

Profesjonalni dietetycy

Nad naszym zdrowo zrobionym jadłospisem czuwają doświadczone dietetyczki dlatego codziennie w zestawie znajdziesz nie tylko pyszne ale i prawidłowo zbilansowane posiłki! Stały kontakt z dietetykiem sprawi także, że dieta będzie dostosowana typowo do Twoich potrzeb.

ZAMÓW DZIEŃ PRÓBNY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ PROSTO POD DRZWI!
Scroll to Top