fbpx

Dieta Standard

Dieta Standard

1200 / 1500 / 1800 / 2000 / 2200 kcal
cena już od: 58 zł / dzień

Dieta STANDARD jest idealna dla osób, które chcą zmniejszyć swoją masę ciała i jednocześnie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

Dieta ta jest też najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć przygodę ze zdrowym ożywianiem. Odpowiednio skomponowane i zdrowe posiłki pozwolą wdrożyć właściwe nawyki żywieniowe.

Dieta zawiera wszystkie grupy żywności – warzywa, owoce, produkty zbożowe, nabiał, mięso, ryby i owoce morza.

Dzięki naszej diecie STANDARD zaoszczędzisz swój cenny czas!

Cennik zdrowo zrobionej diety Standard

KalorycznośćDzień próbny1 – 9 dni10 – 14 dni15 – 19 dniod 20 dni
120045,961605958
150047,963626160
180049,965646362
200050,966656463
220051,966676665

ZAMÓW DZIEŃ PRÓBNY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ PROSTO POD DRZWI!

DIETA STANDARD – CZYM JEST?

Dieta Standard w cateringu dietetycznym Zdrowo Zrobione w Warszawie to najbardziej klasyczne rozwiązanie, przygotowane głównie z myślą o osobach, które chcą kontrolować swoje odżywianie, schudnąć lub dostarczać organizmowi odpowiednich składników żywieniowych. Dieta Standard to dobry wybór dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z dietą lub chcą sprawdzić, czym właściwie jest – sama dieta czy też catering dietetyczny w Warszawie. Wybranie diety Standard jest okazją do rozkoszowania się codziennymi posiłkami, przygotowywanymi przez specjalistów – w tym dietetyczkę, która pozostaje do dyspozycji przez cały czas trwania Diety Standard – możesz skonsultować z nią każde tematyczne zagadnienie.

Dieta Standard zawiera wszystkie grupy żywności – mięso, nabiał, owoce i warzywa, produkty zbożowe, ryby i owoce morza. Ale spokojnie, jeśli nie tolerujesz lub zwyczajnie nie lubisz któregoś ze składników, to możesz z niego zrezygnować. Dieta Standard zostanie wtedy dopasowana do Ciebie. Dieta występuje w 5 różnych wariantach kalorycznych, dzięki czemu swobodnie dopasujesz ją do swoich potrzeb i wymagań.

DIETA STANDARD, WARSZAWA – DLACZEGO WARTO?

Znana w mieście Warszawa dieta Standard od Zdrowo Zrobione to smaczna przygoda, pozwalająca rozkoszować się różnorodnymi posiłkami, przygotowywanymi z pasją i zaangażowaniem oraz w oparciu o wiedzę, potrzebną do tworzenia doskonałych cateringów dietetycznych. Dieta Standard w Warszawie to przede wszystkim oszczędność czasu na zakupach, czasu spędzanego na szukaniu pomysłów na posiłek i czasu, który trzeba poświęcić na ich przygotowanie. To wszystko sprawia, że gotowe posiłki są ciekawym rozwiązaniem, zapewniającym różnorodność i koloryt, podczas codziennych posiłków. To także łatwa droga do kontrolowania ilości i jakości jedzenia, które spożywamy, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.   Co ważne, oprócz stałego dostępu do kontaktu z dietetyczką i możliwości wyeliminowania konkretnych składników z diety Standard, masz także możliwość jej zawieszania albo wybierania w konkretne dni tygodnia np. tylko w dni robocze. Wszystko dopasowane jest do Twoich potrzeb, bowiem dieta Standard ma odpowiadać Twoim potrzebom.

DIETA PUDEŁKOWA STANDARD – CATERING DIETETYCZNY

Dieta Pudełkowa Standard to świetny wybór dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć przygodę z cateringiem dietetycznym. Nie z powodu zaleceń lekarskich czy treningu – po prostu, by kontrolować własne odżywianie, lepiej się czuć i zrzucić kilka kilogramów. Dieta Pudełkowa Standard z pewnością zachwyci miłośników dobrego smaku – często zaskakuje i zachwyca “dietobiorców” kompozycją, łączeniem smaków i różnorodnością. W końcu dobre jedzenie musi sprawiać radość.

Dieta Pudełkowa Standard to 5 posiłków – śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja – często decydują się na nią dwie osoby, sprawiedliwie dzieląc posiłkami i sprawdzając, jak pasuje im taka forma cateringu dietetycznego.

Jeśli zatem szukasz sprawdzonego cateringu dietetycznego w Warszawie i okolicach bądź szukasz diety pudełkowej w Siedlcach, to przekonaj się, co oferujemy. Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycona/-y, decydując się na Dietę Standard!