fbpx

Dieta Wege

Dieta Wege

1200 / 1500 / 1800 / 2000 / 2200 kcal
cena już od: 57 zł / dzień

Dieta WEGE jest przeznaczona dla osób, które eliminują lub chcą wyeliminować z diety mięso i ryby.  Jadłospis diety bazuje na szerokiej gamie produktów roślinnych, w tym na warzywach, owocach i roślinach strączkowych oraz na orzechach, zbożach, produktach mlecznych i jajach.

Obawiasz się niedoborów? Z dobrze zbilansowaną dietą WEGE, każdego dnia otrzymasz zestaw pysznych posiłków, które dostarczą Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych!

Cennik zdrowo zrobionej diety Wege

Kaloryczność
Dzień próbny
1 dzień
od 15 dni
od 30 dni

1200

52.9

66

65

64

1500

54.9

69

68

67

1800

55.9

71

70

69

2000

57.9

72

71

70

2200

58.9

74

73

72

2500

60.9

78

77

76

ZAMÓW DZIEŃ PRÓBNY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ PROSTO POD DRZWI!

DIETA WEGE A CATERING DIETETYCZNY W WARSZAWIE

Dieta Wege to częsty wybór wśród osób, które pragną całkowicie zrezygnować z produktów mięsnych lub ograniczyć ich spożywanie, odkrywając jednocześnie, jakie smaki skrywają się w produktach roślinnych. Zwłaszcza, że “branża wegetariańska” dynamicznie się rozwija, a sama dieta wege w Warszawie czy innych miastach jest naprawdę zachwycająca – zarówno pod względem smaku, jak i wartości odżywczych, które za sobą niesie. Dieta wege zazwyczaj jest określana jako lekka i pożywna, a wiele osób, które swobodnie spożywają mięso na co dzień, chętnie wprowadza produkty wegetariańskie czy wegańskie do swoich jadłospisów. Wege catering dietetyczny czy pudełkowa dieta wege w Warszawie stwarza świetną szansę, by odkryć całą masę doskonałych produktów, które, oczywiście odpowiednio przygotowane, tworzą niebiańską rozkosz smakową.

DIETA PUDEŁKOWA WEGE – DLACZEGO WARTO?

Dieta pudełkowa wege to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, pozwalające rozkoszować się doskonałym smakiem potraw i dań, które przyrządzane są przez profesjonalistów ze Zdrowo Zrobione. Dieta pudełkowa wege w Warszawie i okolicach dostarczana jest do domu, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z niej – niezależnie od tego, czy pracujesz z domu, czy też stacjonarnie. Zbilansowane posiłki pudełkowej diety wege pozwalają rozkoszować się doskonałym smakiem i zapomnieć o gotowaniu. Dieta pudełkowa wege od Zdrowo Zrobione oparta jest o produkty roślinne, zapewniając całkowitą eliminację mięsa i ryb.

DIETA PUDEŁKOWA, WARSZAWA, WEGE

Wegetariańska dieta pudełkowa w Warszawie to znakomity wybór dla osób, które nie lubią bądź nie mają czasu na samodzielne gotowanie. Dodatkową zaletą diety pudełkowej wege jest mnogość i różnorodność potraw, przygotowywanych przez profesjonalnych kucharzy. Sycące i pełnowartościowe posiłki, które dostarczane są w wybrane przez Ciebie miejsce, to gwarancja jakości i doskonałego smaku. W takiej diecie wiele potraw może smakować zupełnie inaczej, dzięki wykorzystaniu zupełnie nowych rozwiązań. Znana w mieście Warszawa dieta pudełkowa wege to praktyczne rozwiązanie i sposób, by zapewnić sobie zdrowo i smacznie zrobiony catering dietetyczny. Częstym wyborem, tzw. na próbę, jest zamówienie wege diety pudełkowej na przykład we dwoje i dzielenie się posiłkami, by sprawdzić, jak takie dania smakują. Oczywiście Zdrowo Zrobione oferuje również możliwość zamówienia zestawu próbnego każdej diety, w tym wegetariańskiej diety pudełkowej.

WEGE CATERING DIETETYCZNY W WARSZAWIE

Wege catering dietetyczny w Warszawie jest dobrym wyborem, pozwalającym nieco zmienić swoje codzienne posiłki i ponownie zyskać rozkosz, płynącą z jedzenia każdego z nich. Wegetariański catering dietetyczny w Warszawie przyjeżdża pod wskazany adres, co zapewnia świeżość potraw i przyjemne rozpoczęcie dnia. Wybór profesjonalnego cateringu dietetycznego jest gwarancją zadowolenia i zapewnienia sobie zdrowego oraz smacznego jedzenia, dopasowanego do potrzeb i preferencji żywieniowych. Wybór odpowiedniej diety to z kolei dobre samopoczucie i radość!

Scroll to Top