fbpx

Dieta Wege

Dieta Wege

1200 / 1500 / 1800 / 2000 / 2200 kcal
cena już od: 57 zł / dzień

Dieta WEGE jest przeznaczona dla osób, które eliminują lub chcą wyeliminować z diety mięso i ryby.  Jadłospis diety bazuje na szerokiej gamie produktów roślinnych, w tym na warzywach, owocach i roślinach strączkowych oraz na orzechach, zbożach, produktach mlecznych i jajach.

Obawiasz się niedoborów? Z dobrze zbilansowaną dietą WEGE, każdego dnia otrzymasz zestaw pysznych posiłków, które dostarczą Ci wszystkich niezbędnych składników odżywczych!

Cennik zdrowo zrobionej diety Wege

KalorycznośćDzień próbny1 – 9 dni10 – 14 dni15 – 19 dniod 20 dni
120045,961605958
150047,963626160
180049,965646362
200050,966656463
220051,966676665
250054,971706968

ZAMÓW DZIEŃ PRÓBNY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ PROSTO POD DRZWI!

DIETA WEGE A CATERING DIETETYCZNY W WARSZAWIE

Dieta Wege to częsty wybór wśród osób, które pragną całkowicie zrezygnować z produktów mięsnych lub ograniczyć ich spożywanie, odkrywając jednocześnie, jakie smaki skrywają się w produktach roślinnych. Zwłaszcza, że “branża wegetariańska” dynamicznie się rozwija, a sama dieta wege w Warszawie czy innych miastach jest naprawdę zachwycająca – zarówno pod względem smaku, jak i wartości odżywczych, które za sobą niesie. Dieta wege zazwyczaj jest określana jako lekka i pożywna, a wiele osób, które swobodnie spożywają mięso na co dzień, chętnie wprowadza produkty wegetariańskie czy wegańskie do swoich jadłospisów. Wege catering dietetyczny czy pudełkowa dieta wege w Warszawie stwarza świetną szansę, by odkryć całą masę doskonałych produktów, które, oczywiście odpowiednio przygotowane, tworzą niebiańską rozkosz smakową.

DIETA PUDEŁKOWA WEGE – DLACZEGO WARTO?

Dieta pudełkowa wege to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, pozwalające rozkoszować się doskonałym smakiem potraw i dań, które przyrządzane są przez profesjonalistów ze Zdrowo Zrobione. Dieta pudełkowa wege w Warszawie i okolicach dostarczana jest do domu, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z niej – niezależnie od tego, czy pracujesz z domu, czy też stacjonarnie. Zbilansowane posiłki pudełkowej diety wege pozwalają rozkoszować się doskonałym smakiem i zapomnieć o gotowaniu. Dieta pudełkowa wege od Zdrowo Zrobione oparta jest o produkty roślinne, zapewniając całkowitą eliminację mięsa i ryb.

DIETA PUDEŁKOWA, WARSZAWA, WEGE

Wegetariańska dieta pudełkowa w Warszawie to znakomity wybór dla osób, które nie lubią bądź nie mają czasu na samodzielne gotowanie. Dodatkową zaletą diety pudełkowej wege jest mnogość i różnorodność potraw, przygotowywanych przez profesjonalnych kucharzy. Sycące i pełnowartościowe posiłki, które dostarczane są w wybrane przez Ciebie miejsce, to gwarancja jakości i doskonałego smaku. W takiej diecie wiele potraw może smakować zupełnie inaczej, dzięki wykorzystaniu zupełnie nowych rozwiązań. Znana w mieście Warszawa dieta pudełkowa wege to praktyczne rozwiązanie i sposób, by zapewnić sobie zdrowo i smacznie zrobiony catering dietetyczny. Częstym wyborem, tzw. na próbę, jest zamówienie wege diety pudełkowej na przykład we dwoje i dzielenie się posiłkami, by sprawdzić, jak takie dania smakują. Oczywiście Zdrowo Zrobione oferuje również możliwość zamówienia zestawu próbnego każdej diety, w tym wegetariańskiej diety pudełkowej.

WEGE CATERING DIETETYCZNY W WARSZAWIE

Wege catering dietetyczny w Warszawie jest dobrym wyborem, pozwalającym nieco zmienić swoje codzienne posiłki i ponownie zyskać rozkosz, płynącą z jedzenia każdego z nich. Wegetariański catering dietetyczny w Warszawie przyjeżdża pod wskazany adres, co zapewnia świeżość potraw i przyjemne rozpoczęcie dnia. Wybór profesjonalnego cateringu dietetycznego jest gwarancją zadowolenia i zapewnienia sobie zdrowego oraz smacznego jedzenia, dopasowanego do potrzeb i preferencji żywieniowych. Wybór odpowiedniej diety to z kolei dobre samopoczucie i radość!