fbpx

Jaką dietę wybrać?

Wybór odpowiedniego cateringu dietetycznego pozwala zapomnieć o gotowaniu i przygotowywaniu posiłków, a co za tym idzie – oszczędzić czas i pieniądze. Jednak sam wybór cateringu to nie wszystko, trzeba przecież jeszcze zdecydować się na którąś z diet. Jak wybrać najbardziej odpowiednią dietę z dostawą w Warszawie i czym właściwie różnią się poszczególne opcje?

Znana w mieście Warszawa dieta z dostawą jest częstym wyborem mieszkańców stolicy. Odpowiednio przygotowane posiłki, różnorodność składników i bogactwo smaku to tylko drobna część zalet, które niesie za sobą wybór odpowiedniego cateringu dietetycznego. Zobacz, która dieta Zdrowo Zrobione pasuje do Twoich potrzeb!

Przykładowe posiłki z diety Standard od Zdrowo Zrobione

Dieta z dostawą w Warszawie: Standard i Biurowa

Istnieją diety, które składem dopasowane są do osób pracujących siedząco i szukających odpowiednich posiłków, odpowiadającym ich standardom.

Dieta Standard od Zdrowo Zrobione

Dieta Standard stanowić będzie doskonały wybór dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem. Jeśli szukasz diety, która pomoże zrzucić kilka kilogramów i dostarczyć organizmowi niezbędnych składników odżywczych, to Dieta Standard jest właśnie dla Ciebie. Posiłki pozwalają wdrożyć właściwe nawyki żywieniowe.

W Diecie Standard znajdują się wszystkie grupy żywności (warzywa, owoce, produkty zbożowe, nabiał, mięso, ryby i owoce morza) i występuje ona w pięciu wariantach kalorycznych: 1200 / 1500 / 1800 / 2000 / 2200 kcal.

Dieta Biurowa od Zdrowo Zrobione

Powroty do biura stają się coraz częstsze, więc Dieta Biurowa to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą oszczędzić czas i zabierać do pracy gotowe i przepyszne posiłki. Dieta przyczyni się również do oszczędności – odpowiednio zbilansowane posiłki pomogą pozbyć się niezdrowych nawyków, polegających na podjadaniu wysokokalorycznych i przetworzonych przekąsek. Dieta składa się z 3 pełnowartościowych posiłków – śniadania, drugiego śniadania oraz obiadu i oparta jest na Diecie Standard. Występuje w wersji 900 i 1100 kcal.

Poznaj szczegóły Diety Biurowej!

Sportowa dieta w Warszawie

Dieta, która dopasowana będzie do potrzeb osób ćwiczących i prowadzących aktywny tryb życia, to nie lada wyzwania. Zobacz, co przygotowali dietetycy i eksperci od Zdrowo Zrobione!

Dieta Sport

Dieta Sport to dobry wybór dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia oraz tych, których zapotrzebowanie kaloryczne jest zdecydowanie większe. Dieta Sport zawiera mięso, ryby, owoce morza, rośliny strączkowe, produkty mleczne, warzywa i owoce. Odpowiednią ilość węglowodanów uzupełniają pełnoziarniste makarony, kasze i ryż. Ogromną zaletą Diety Sport jest fakt, że może być ona dopasowana do planu treningowego i zmieniać swą kaloryczność – zwiększać w dni treningowe i zmniejszać w beztreningowe. Dieta występuje w trzech wariantach: 2500 / 3000 / 3500 kcal.

Odkryj Dietę Sport już dziś!

Diety specjalnego przeznaczenia w cateringu dietetycznym

Zobacz, jak wyglądają specjalistyczne diety i przekonaj się, że profesjonalny catering dietetyczny pozwala na więcej!

Dieta SIRT

Dieta SIRT, która nazywana jest często Dietą Adele, jest zalecana osobom, które marzą nie tylko o zmniejszeniu swojej masy ciała, ale także chcących odmłodzić swój organizm. SIRT została opracowana przez dwóch ekspertów, a jej główne założenia polegają na dostarczaniu organizmowi produktów, które pełnią funkcję aktywatorów sirtuin. Ta grupa białek chroni komórki przed procesami starzenia i przyspiesza redukcję masy ciała. Skąd w tym wszystkim Adele? Otóż Diecie SIRT przypisywana jest jej metamorfoza – popularna wokalistka schudła aż 44 kg! Dieta występuje w trzech wersjach: 1000 / 1200 / 1500 kcal.

Zamów Dietę SIRT!

Dieta Mama

Jesteś świeżo upieczoną mamą lub spodziewasz się dziecka? Gratulacje! Teraz potrzebujesz spokoju (w miarę możliwości) i zdrowego odżywiania (koniecznie!). Dieta Mama to świetny wybór – jadłospis skonstruowany został przez profesjonalną dietetyczkę w taki sposób, by dostarczyć mamie i dziecku wszystkich składników odżywczych, tak niezbędnych w tym szczególnym okresie. Dla dobra i bezpieczeństwa z diety wykluczone zostały surowe mięsa i ryby, surowe jaja i produkty z mleka niepasteryzowanego oraz kiełki. Z diety cieszą się młode mamy, które w tym niezwykłym momencie życia nie mają specjalnie dużo czasu na zakupy i gotowanie pełnowartościowych posiłków. Dieta występuje w 4 wariantach: 1800 / 2000 / 2200 / 2500 kcal

Wybierz Dietę dla Mam!

Dieta Wegetariańska

Dieta Wege to idealny wybór dla osób, które pragną przekonać się, że istnieje życie bez mięsa oraz tych, którzy dobrze o tym wiedzą i poszukują smacznego cateringu dietetycznego, w którym próżno szukać mięsa i ryb. Wyjątkowo smaczne posiłki bazują tu na warzywach, owocach i roślinach strączkowych oraz na orzechach, zbożach, produktach mlecznych i jajach. Przygotowywane są ze szczególną starannością i… są niezwykle smaczne! Dieta występuje w 5 wariantach: 1200 / 1500 / 1800 / 2000 / 2200 kcal.

Odkryj Dietę Wege!

Diety zdrowotne w Warszawie

Diety ze szczególnym przeznaczeniem dla określonych sytuacji i stanów zdrowia muszą być przygotowywane przez profesjonalistów. Zaufaj Zdrowo Zrobione i zobacz, jak wyglądają nasze szczególne diety.

Dieta Niski IG

Dieta Niski IG szczególnie przeznaczona jest osobom, które posiadają zaburzenia gospodarki węglowodanowej. Znajdują się tu produkty o niskim indeksie gimnicznym, który pomaga utrzymać odpowiedni poziom cukru we krwi. Dieta dobrze sprawdza się w przypadku stanów przedcukrzycowych oraz insulinooporności. Dieta Niski IG występuje w 5 wariantach: 1200 / 1500 / 1800 / 2000 / 2200 kcal.

Dowiedz się więcej o Diecie Niski IG!

Dieta bezglutenowa i bezlaktozowa

Dieta Bez Glutenu i Laktozy to świetny wybór dla osób, które chcą zrezygnować z glutenu i laktozy z powodu nietolerancji lub zmagającymi się z chorobami tarczycy. W diecie znajdują się różnorodne posiłki, wykorzystujące produkty bezglutenowe, takie jak: komosa ryżowa, kasza gryczana czy ryż, bezlaktozowe zamienniki oraz napoje roślinne. Poza tym w diecie BEZ GLUTENU I LAKTOZY znaleźć można mięso, ryby, jaja, nabiał, orzechy oraz pyszne warzywa i owoce. Ten rodzaj diety występuje w 4 wariantach: 1200 / 1500 / 1800 / 2000 kcal.

Wybierz Dietę Bezglutenową i Bezlaktozową!

Zdrowo Zrobione to grupa profesjonalistów, która nie tylko świetnie gotuje, ale także pomoże zadbać Ci o zdrowie, zrealizować cele treningowe czy też czuć się dobrze, spożywając pełnowartościowe posiłki. Odkryj Zdrowo Zrobione – catering dietetyczny w Warszawie z sercem!

Scroll to Top