fbpx

Catering dietetyczny z wyborem menu w Warszawie i okolicach

Catering dietetyczny z wyborem menu w Warszawie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą wiedzieć co znajduje się w ich codziennym jadłospisie i chcą mieć wpływ na to, co zawiera ich menu.

Decydując się na dietę z wyborem menu, każdego dnia samodzielnie komponujesz swoje posiłki wybierając 3 propozycji każdego z 5 posiłków dziennie.

Dieta pudełkowa z wyborem menu to dobra okazja do spróbowania dań inspirowanych kuchniami z całego świata. Wybór menu to także szansa na wyeliminowanie z jadłospisu produktów, których nie możesz spożywać ze względu na alergie pokarmowe lub których po prostu nie lubisz.

Dieta bez diety, czy to możliwe?

Dieta z wyborem menu daje Ci możliwość pełnego delektowania się naszymi posiłkami.

Nie lubisz słodkich śniadań? Wolisz sałatkę zamiast ciasta na podwieczorek? Zamiast zupy wolałbyś znaleźć w diecie koktajl?

Od teraz możesz wybierać, to co lubisz najbardziej.

Opcja wyboru posiłków to niepowtarzalna okazja, aby dostosować zdrowe menu do własnych preferencji smakowych, wybierając ulubione dania. Dzięki temu łatwiej Ci będzie przestrzegać diety, jednocześnie tracąc zbędne kilogramy.

Jak działa dieta z wyborem menu w Warszawie?

Zamawiasz dietę na naszej stronie internetowej. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia otrzymujesz dane do logowania i dostęp do naszej aplikacji Mobilny Catering.

Wyboru dań, które mają znaleźć się w Twoim menu dokonujesz właśnie przez tę aplikację, minimum dwa dni przed dostawą.

Dlaczego dwa dni wcześniej przed dostarczeniem potraw pod drzwi Twojego mieszkania? Ponieważ ekologia w naszym cateringu zajmuje wysokie miejsce na liście priorytetów. Ten czas pozwoli nam z wyprzedzeniem zamówić odpowiednią ilość wysokiej jakości produktów, dzięki czemu nie będziemy niepotrzebnie marnować żywności.

Co zajedziesz w diecie pudełkowej z wyborem menu?

Komponuj swój zestaw tak, jak lubisz, a my zatroszczymy się o kaloryczność i odpowiednie zbilansowanie pod kątem makroskładników i substancji odżywczych.

Słodkie śniadania możesz śmiało wymienić na śniadania wytrawne. Codziennie możesz wybierać w swoim zestawie smoothies lub zamieniać słodkie podwieczorki na sałatki. Lubisz mięso ale chcesz je ograniczyć? Nie ma problemu! W dowolne dni możesz wymieniać swój obiad na opcję wegetariańską.

Posiłki w diecie z wyborem menu to kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje!

Przykładowe posiłki w diecie z wyborem menu

Dla kogo jest dieta z wyborem menu?

Dieta pudełkowa z wyborem menu to dobra opcja dla osób, które:

  • zaczynają przygodę z nauką zdrowego i regularnego odżywiania
  • chcą samodzielnie decydować o tym, co znajdzie się w ich menu
  • nie mają czasu na przygotowywanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków
  • chcą eksperymentować z nowymi smakami
  • są naszymi stałymi Klientami i mają swoje ulubione potrawy

Zamów lokalny catering dietetyczny Zdrowo Zrobione w Warszawie i ciesz się swobodą wyboru! Wybieraj z 15 dań w menu dziennie!

Wolisz gotowe diety pudełkowe? Sprawdź nasze propozycje i zdecyduj, która będzie dla Ciebie odpowiednia!

Scroll to Top