fbpx

Gotowanie w domu czy dieta pudełkowa – co się bardziej opłaca?

Przygotowywanie posiłków w domu pochłania zarówno czas jak i prąd, gaz czy paliwo. Produkty w sklepach są już tak drogie, że warto zastanowić się nad dietą pudełkową!

Z cateringiem zaoszczędzisz nie tylko czas i pieniądze, ale również zadbasz o swoje zdrowie! Zamiast stać w sklepowych kolejkach a później przy garach i liczyć kalorie w aplikacjach – zadbaj o siebie i swoich bliskich.

Catering dietetyczny, czyli oszczędność czasu

Korzystając z diety pudełkowej, nie musisz tracić czasu na planowanie posiłków, przygotowywanie listy produktów oraz stanie w kolejkach na zakupach. Następnie nie trwonisz czasu na przygotowanie posiłków oraz zmywanie po nich. Patrząc na cenę cateringu, bardzo łatwo zapomnieć o dodatkowych kosztach, które musi ponieść każdy, kto przygotowuje posiłki samodzielnie.

Zamawiając Zdrowo Zrobione, czyli lokalny catering dietetyczny w Warszawie i okolicach, oszczędzasz swój cenny czas. Możesz przeznaczyć go wedle uznania – na chwile relaksu z bliskimi, spacer, bieganie czy spotkania ze znajomymi.

Żywność w sklepach a cateringi dietetyczne

Wiele osób myśli, że catering dietetyczny to przywilej, na który mogą sobie pozwolić tylko zamożne osoby. Nic bardziej mylnego!

Każdy z nas boleśnie przekonał się, czym jest inflacja… Ceny wszystkich produktów oraz usług rosną z dnia na dzień. Niestety, w kolejnych miesiącach przewiduje się dalsze wzrosty cen, a zdaniem ekspertów to jeszcze nie koniec podwyżek.

Największe wzrosty dotyczyć będą produktów zbożowych i tych, pochodzących z roślin oleistych, a także mięsa.

Mniejsze zużycie paliwa oraz mediów

Samodzielne przygotowywanie posiłków oprócz kosztów żywności, wiąże się także ze stale rosnącymi cenami prądu oraz gazu, czy paliwa, które zużywamy w drodze na zakupy. Niestety wszystko wskazuje na to, że biorąc pod uwagę wzrosty cen, gotowanie w domu będzie nas kosztowało coraz więcej!  

Wybierając catering dietetyczny z dostawą w Warszawie i okolicach minimalizujesz także wydatki na środki do mycia naczyń czy wodę.

W skali roku ograniczenie tych wszystkich wydatków stanowi dużą oszczędność.

Podsumowanie

Najtańsza dieta pudełkowa na tydzień to koszt jedynie ok. 350 zł (nie wspominając o wyjątkowych promocjach, które zajedziesz śledząc nasze social media: Facebooka oraz Instagrama).

Oczywiście, cena różni się w zależności od kaloryczności, rodzaju diety czy długości zamówienia ale liczby nie kłamią – 5 posiłków dziennie w Warszawie zamówisz już od około 420 zł za 7 dni. Bez wychodzenia z domu!

Koniecznie przekonaj się o tym na własnej skórze i zamów idealną dla Ciebie dietę pudełkową.

Scroll to Top