fbpx

Catering dietetyczny Kraków

Planując dostawy naszego cateringu dietetycznego nie mogliśmy pominąć jednego z najpiękniejszych miast w Polsce. Zdrowo Zrobione oferuje zdrową i smaczną dietę pudełkową w Krakowie i okolicach.

Dlaczego w Krakowie warto wybrać catering dietetyczny Zdrowo Zrobione?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zdrowa oraz odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa. Przygotowując nasze jedzenie pudełkowe używamy tylko najwyższej jakości produktów, pochodzących od lokalnych dostawców lub z naszego ogródka. Zdrowo Zrobione oferuje nie tylko restauracyjną jakość posiłków ale także efektownie prezentujące się potrawy w niskiej cenie.

Nasze jedzenie pudełkowe nie zawiera białego cukru ani mąki pszennej. W Zdrowo Zdobione bazujemy na produktach pełnoziarnistych, a nasze dania słodzimy erytrolem, ksylitolem lub miodem, w zależności od wybranej diety.

Tani catering dietetyczny w Krakowie to doskonałe rozwiązanie dla osób mieszkających i pracujących w dużym mieście, takim jak stolica Małopolski oraz jego okolicach.  Dieta pudełkowa w Krakowie to najlepszy sposób na zdrowe odżywianie dla osób, które na co dzień nie mają czasu na przygotowywanie odpowiednio zbilansowanych posiłków. Jest to także idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą stracić zbędne kilogramy lub po prostu nie lubią gotować i nie mają do tego smykałki.

Wśród diet Zdrowo Zrobione są również propozycje dla osób cierpiących na alergie i nietolerancje pokarmowe czy wegetarian. Catering dietetyczny Kraków oferuje także dietę dla osób zmagających się z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, w tym takimi schorzeniami jak insulinooporność czy cukrzyca.

Nasz catering dietetyczny w Krakowie jako jeden z nielicznych oferuje darmowe wykluczenia składników z diety.

Catering Kraków – którą opcję wybrać?

Jeżeli nie możesz zdecydować się, która opcja naszej diety pudełkowej będzie dla Ciebie odpowiednia – skorzystaj z darmowej porady naszych dietetyków. Podczas darmowej konsultacji dietetycznej, nasz dietetyk z pewnością pomoże dopasować Ci odpowiedni rodzaj oraz kaloryczność diety. Konsultacje mogą odbyć się telefonicznie lub mailowo. Po wszystkie niezbędne informację zajrzyj do zakładki kontakt.

Aby upewnić się, czy wybrana z naszym dietetykiem dieta będzie dla Ciebie idealna, możesz zamówić zestaw próbny. Nasz catering dietetyczny Kraków dostarcza najwyższej jakości posiłki testowe na jeden dzień. Co najważniejsze, zestaw testowy jest tańszy od standardowych pakietów diet dlatego tym bardziej warto skorzystać z naszych zdrowych posiłków w Krakowie.

Zamów i przekonaj się, jak smakuje najlepszy catering dietetyczny w Krakowie!

Scroll to Top